Hier kan u de rooster vinden met het aanbod per school.
De uren en dagen staan steeds vermeld.

Hebt u een vraag over de leeftijd aarzel dan zeker niet om deze te stellen. 


 

BELPAIRE:

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u30 – 16u30

 

Muziekfreak
K1 – L1

 

 

 

 

Middagactiviteit

 

Kleuters

+

Lagere school  

12u tot 17u30

Multimove
K1 – L2

Mini dans
K1 - K3

16u30 – 17u30

 

Toneel
L2 – L6

tot 18u00

 

 

 

Voetbal
K3 – L6

Dance Mix
L1 - L6

 

BERVOET:

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u30 – 16u30

 

Multimove

K1 - L4

 

 

 

 

Muziekfreak
K1 - L4

 

16u30 – 17u30

       

 

HET GROENE EILANDJE:

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u30 – 16u30

 

Multiskillz
L1 - L6 

 

Multimove 
K1 - K3

 

Junior chef
L1 - L6

tot 17u00

 

16u30 – 17u30

 

 

 

   

 

SINT - JOZEF:                                                                             

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u15 – 16u15

 

 

 Bal&fun
Kleuters

 

Mini dans 
Kleuters

Middagactiviteit

 

Kleuters

+
Lagere school  

 

tot 17u00

Multimove
Kleuters

 

 

Junior chef
K1 - L6

 

tot 16u45

16u15 – 17u15

Voetbal
Lagere school 

 

Multiskillz
Lagere school 

 

 

MUSICA - BERVOETSTRAAT:                                                                             

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u45 – 16u45

Multimove
Kleuters

 Muziekfreak
Kleuters

 

 

 

 

16u45– 17u45

       

 

MUSICA - LANGE RIDDER:                                                                           

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u30 – 16u30

 

 

 

 

 

Muziekfreak

L1 - L3 

 

 

16u30 – 17u30

   

Multiskillz
L3 - L6

 

 

ALBERREKE:                                                                            

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u15 – 16u15

   

13u00 - 14u00
Muziekfreak
K2 - L2

 

14u00 - 15u00  
Multiskillz 
L2 - L6

   

16u15 – 17u15

       

 

EUREKA:                                                                       

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u30 – 16u30

 

Muziekfreak

Kleuters

 

 

 

 

 

 

16u30 – 17u30

Dance mix
Lager

 

 

 

 

 

 

 

ELISABETH:                                                                

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u30 – 16u30

 

Multimove

Kleuters

 

 

 

 

 

Mini dans

Kleuters

16u30 – 17u30

Multiskillz
Lager

 

 

 

 

 

Dance mix
Lager

 

DE BIJTJES:                                                                

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u30 – 16u30

       

 

Multimove
Kleuters

16u30 – 17u30

     

Multiskillz
Lager

 

STUDIO DYNAMO                                                            

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u45 – 16u45

     

Muziekfreak
Kleuter

 

 

16u45 – 17u45

     

 

 

 

 

DE KOLIBRIE:                                                               

 

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

15u50 - 16u50

   Muziekfreak
Kleuters
   

 

 

17u00 - 18u00

   Multiskillz
Lager